Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehirİstanbul‘un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir.İstanbul’un doğu yarısında, Kocaeli Yarımadası‘nın batı kısmında yer alan ilçenin denize kıyısı yoktur. 2008 yılında KadıköyÜmraniye ve Üsküdar‘dan bâzı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarak İstanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur.Güneybatıdan Kadıköy, batıdan Üsküdar, kuzeyden Ümraniye, doğudan Sancaktepe ve güneydoğudan Maltepe ilçeleriyle çevrilidir.İlçenin 2013 itibarıyla nüfusu 405.974’tür  ve 17 adet mahalleye sahiptir.( Ataşehir evden eve nakliyat )

İnşaat şirketlerinin Ataşehir’in batı tarafındaki arazilerin uygunluğundan dolayı konut ve ofis projelerini bu bölgede gerçekleştirmesiyle Batı Ataşehir kavramı ortaya çıkmıştır.Varyap Meridian, Uphill Court gibi yapılar ilçenin batı kısmında bulunmaktadır. Ayrıca 2012 yılında kurulan Ülker Sports Arena da Batı Ataşehir’de yer almaktadır.” Kaynak : Wikipedia

İstanbul Bema nakliyat firması , şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde sınır tanımamaya devam ediyor. Ataşehir evden eve nakliyat şehiriçinde tüm semtlere güleryüzlü ve tecrübeli çalışanlarımız ile en hızlı şekilde ulaşıp güvenilir hizmeti sunmayı kendimize amaç ediniyoruz. Ataşehir semtinde tüm ev,ofis ve büro taşımacılığını asansörlü sistemlerimiz ile sağlıyoruz. Böylelikle zaman kaybınızı en aza indirmiş oluyoruz. Zahmetsiz ev taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sunacak firma arayan müşterilerimiz çok doğru bir yerdesiniz. Sizlere yardımcı olabilmemiz için ve daha detaylı bilgi için iletişim panelimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer şehiriçi nakliyat hizmeti sunduğumuz semtleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Kadıköy , Avcılar , Beşiktaş , Arnavutköy , Büyük Çekmece , Küçük Çekmece Tuzla , Şili , Fatih , Adalar ve İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veriyoruz. Bema evden eve nakliyat firması olarak ; şehiriçi , şehirlerarası , asansörlü taşıma , ofis ve büro taşıma hizmetlerini veriyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da nakliye firması olan Bema nakliyat olarak yılların tecrübesiyle sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Titizlikle paketleme yaptığımız güleryüzlü çalışma ekibimiz ile en güvenilir şekilde evlerinizden alıp varış noktasına aynı hassasiyetle teslim ediyoruz.

Aynı zamanda asansörlü taşıma hizmetimizle eviniz kaçıncı katta olursa olsun veya kaçıncı kata taşınacaksa taşınsın bizim için çok kolay.

Sektörümüzde güvenilir taşıma çok önemlidir. Bizim en önemli özelliğimiz güvenilir taşıma garantisi vermemizdir. Bema nakliyat firması olarak eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyip araçlarımıza yine aynı özenle yerleştiriyoruz.

Aynı zamanda facebook ve instagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Takip et ve Paylaş
fb-share-icon

Bir cevap yazın