Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bema nakliyat firması olarak şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde sınır tanımıyoruz. Bahçelievler semtinde tüm ev,ofis ve büro eşyalarınızı tek tek özenle paketleyip hasarsız bir şekilde varış noktasına teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra eşyalarınızı asansörlü taşımacılık sistemlerimiz ile taşıyarak sizin zaman kaybınızı en aza indirgemeyi amaçladık. Çünkü sizin zamanınız firmamız için de çok kıymetli. Yılların tecrübesine dayanarak belirtmek isterim ki müşteri için eşya taşırken en önemli şeylerden birisi elinin ayağının değmemesidir. Bizde Bema nakliyat firması olarak sizi hiç yerinizden canlatmadan taşımayı kendimize görev edindik. Şehiriçi’nde tüm semtlere güleryüzlü ve tecrübeli çalışanlarımız ile en hızlı şekilde ulaşımı sağlayıp güvenilir hizmeti sunmaya da yıllardır devam etmekteyiz.
Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetini de en iyi şekilde sunan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim panelimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer şehiriçi nakliyat hizmeti sunduğumuz semtleri sayfamızda bulup daha detaylıca inceleyebilirsiniz.

BAHÇELİEVLER NAKLİYE,MONTAJ VE SİGORTA HİZMETİ
Bildiğiniz gibi ev,ofis eşyalarını taşımak fazlasıyla özen gerektirir. Mobilyam zarar görür mü ? diye düşünmeden nasıl yapabilirim,dediğinizi duyar gibiyim hiç endişelenmeyin doğru adrestesiniz. Mobilyalarınız özenle çıkarılıp tek tek sağlamlığından emin olarak ambalajlanır. Ardından hasarsız bir şekilde varış noktasına getirilerek montajı yapılıp ilk haline getirilir.
Bir diğer önemli konumuz ise eşyalarınızın sigortasıdır. Sadece taşımayı yaptığımız araçlarımızın sigortası değil her bir eşyanıza da ayrı ayrı sigortası yapılmaktadır. Böylelikle hiç bir zarara uğramadan,sıkıntı yaşamadan eşyanız teslim edilmektedir.

Bahçelievler evden eve nakliyat

Aynı zamanda facebook ve instagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Takip et ve Paylaş
fb-share-icon

Bir cevap yazın