Bakırköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bema nakliyat firması olarak şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde sınır tanımıyoruz. Bakırköy semtinde tüm ev,ofis ve büro eşyalarınızı tek tek özenle paketleyip hasarsız bir şekilde varış noktasına teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra eşyalarınızı asansörlü nakliyat sistemlerimiz ile taşıyarak sizin zaman kaybınızı en aza indirgemeyi amaçladık. Yılların tecrübesine dayanarak belirtmek isterim ki müşteri için eşya taşırken en önemli şeylerden birisi elinin ayağının değmemesidir. Bizde Bema nakliyat firması olarak sizi hiç yerinizden canlatmadan taşımayı kendimize görev edindik. Şehiriçi’nde tüm semtlere güleryüzlü ve tecrübeli çalışanlarımız ile en hızlı şekilde ulaşımı sağlayıp güvenilir hizmeti sunmaya da yıllardır devam etmekteyiz.
Bakırköy evden eve nakliyat hizmetini de en iyi şekilde sunan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim panelimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer şehiriçi nakliyat hizmeti sunduğumuz semtleri sayfamızda bulup daha detaylıca inceleyebilirsiniz.

BAKIRKÖY NAKLİYE,MONTAJ VE SİGORTA HİZMETİ
Bildiğiniz gibi ev,ofis eşyalarını taşımak fazlasıyla özen gerektirir. Mobilyam zarar görür mü ? diye düşünmeden nasıl yapabilirim,dediğinizi duyar gibiyim hiç endişelenmeyin doğru adrestesiniz. Mobilyalarınız özenle çıkarılıp tek tek sağlamlığından emin olarak ambalajlanır. Ardından hasarsız bir şekilde varış noktasına getirilerek alanında uzman çalışanlarımız tarafından montajı yapılıp ilk haline getirilir.
Bir diğer önemli konumuz ise eşyalarınızın sigortasıdır. Sadece taşımayı yaptığımız araç sigortası değil her bir eşyanıza da ayrı ayrı sigortası yapılmaktadır. Böylelikle hiç bir zarara uğramadan,sıkıntı yaşamadan eşyanız teslim edilmektedir. Yani artık kolay,sıkıntısız eşya taşımak hayal olmaktan çıkıyor. Firma olarak biz her taşınmanızda yanınızdayız.

Bakırköy evden eve nakliyat

Aynı zamanda facebook ve instagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Takip et ve Paylaş
fb-share-icon

Bir cevap yazın