Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bema nakliyat firması olarak şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde sınır tanımıyoruz  Bayrampaşa semtinde tüm ev,ofis ve büro eşyalarınızın nakliyatı da elbette firmamızdan  sorulur. Bildiğiniz üzere büyük ve küçük tüm eşyalar taşınırken zarar görebilmekte bunun çoğunlukla sebebi ise ambalajlamanın iyi yapılmamasıdır. Biz firma olarak eşyalarınızı tek tek özenle paketleyip hasarsız bir şekilde varış noktasına teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra eşyalarınızı asansörlü nakliyat sistemlerimiz ile taşıyarak sizin zaman kaybınızı en aza indirmeyi amaçladık.
Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetini de en iyi şekilde sunan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim panelimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer şehiriçi nakliyat hizmeti sunduğumuz semtleri sayfamızda bulup daha detaylıca inceleyebilirsiniz.

BAYRAMPAŞA NAKLİYE, MONTAJ VE SİGORTA HİZMETİ
Bildiğiniz gibi ev,ofis eşyalarını taşımak fazlasıyla özen gerektirir. Mobilyam zarar görür mü ? diye düşünmeden nasıl yapabilirim,dediğinizi duyar gibiyim hiç endişelenmeyin doğru adrestesiniz. Mobilyalarınız özenle çıkarılıp tek tek sağlamlığından emin olarak ambalajlanır. Ardından hasarsız bir şekilde varış noktasına getirilerek alanında uzman çalışanlarımız tarafından montajı yapılıp ilk haline getirilir. Üstelik taşımacılık yaptığımız araçlarımızın sigortalı olmasının yanı sıra eşyalarınızın da her birine sigorta işlemi yapılmaktadır. Böylece eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda tüm masrafınız karşılanmaktadır. Bir nakliyat firmasında olması gereken tüm özellikleri taşıyor olmaktan yıllardır gurur duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizde eliniz ayağınız değmeden taşınmak isterseniz biz hep buradayız.

Bayrampaşa evden eve nakliyat

Aynı zamanda facebook ve instagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Takip et ve Paylaş
fb-share-icon

Bir cevap yazın