Çatalca Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bema nakliyat firması olarak şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde biz hep sizinleyiz. Çatalca semtinde ev,ofis ve büro eşyalarınızın taşımacılığını en iyi şekilde yapmaktayız. Bildiğiniz üzere beyaz eşyalar, mobilyalar küçük ve büyük tüm eşyalar taşınırken zarar görebilmekte bunun çoğunlukla sebebi ise ambalajlamanın iyi yapılmamasıdır. Böyle sorunlarla karşılaşmamanız için biz firma olarak eşyalarınızı tek tek ve zarar görmeyecek şekilde ambalajlayıp varış noktasına teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra eşyalarınızı asansörlü nakliyat sistemlerimizi kullanarak taşıyıp sizin zaman kaybınızı en aza indiriyoruz. .Üstelik taşımacılık yaptığımız araçlarımızın sigortalı olmasının yanı sıra eşyalarınızın da her birine sigorta işlemi yapılmaktadır. Böylece eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda tüm masrafınız karşılanmaktadır Tüm şehirlerarası taşımacılıklarınız da olduğu gibi şehiriçi taşımacılıkta da önemli bir prestije sahip olduğumuzu belirtmek isterim. Siz değerli müşterilerimizde eliniz ayağınız değmeden, gönlünüz rahat bir şekilde taşınmak isterseniz biz hep buradayız.
Çatalca evden eve nakliyat hizmetini de en iyi şekilde sunan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim panelimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer şehiriçi nakliyat hizmeti sunduğumuz semtleri sayfamızda bulup daha detaylıca inceleyebilirsiniz.

ÇATALCA NAKLİYE VE MONTAJ HİZMETİ
Bildiğiniz gibi ev,ofis ve büro eşyalarını taşımak fazlasıyla özen gerektirir. İşinin ehli olan tecrübeli mobilya ustalarımız büyük ve taşınması zor eşyalarınızın parçalarını özenle çıkarıp taşınabilir boyuta getirirler. Kırılacak eşyalarınızın kırılma riskini en aza indirmek için ise ekip arkadaşlarımız iki katlı ambalajlama yöntemi kullanmaktadır Ardından hasarsız bir şekilde varış noktasına getirilerek alanında uzman çalışanlarımız tarafından montajı yapılıp ilk haline getirilir. Böylelikle neredeyse sıfır hata ile nakliyat hizmetiniz gerçekleştirilir Biz firma olarak sizlere tüm güvencemizi sunmaktayız o halde sizler için de eşya taşımak kabus olmaktan çıksın istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.

Çatalca evden eve nakliyat

Aynı zamanda facebook ve instagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Takip et ve Paylaş
fb-share-icon

Bir cevap yazın